Dr. Halil Seferoğlu İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Halil Seferoğlu iletişim bilgilerini, Dr. Halil Seferoğlu adresi, Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Halil Seferoğlu telefonu, Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Halil Seferoğlu internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Halil Seferoğlu Antalya Atatürk Devlet Hast.Anafartalar (Güllük) Cad. Mobil Kör. No:87/ 16 Kat:3 / Antalya adresinde Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Halil Seferoğlu telefon numarası 0 242 345 45 50 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Halil Seferoğlu e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Halil Seferoğlu İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Antalya ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Antalya‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Erol Salk İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler