Dr. Esin Güney Kocabaş İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Esin Güney Kocabaş iletişim bilgilerini, Dr. Esin Güney Kocabaş adresi, Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı Dr. Esin Güney Kocabaş telefonu, Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı Dr. Esin Güney Kocabaş internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Esin Güney Kocabaş Aksaray Devlet Hast. Zafer Mah. Nevşehir Cad. No:117 68200 / Aksaray adresinde Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı Dr. Esin Güney Kocabaş telefon numarası 0.382.212 91 00 , faks numarası ise 0.382.213 52 07

Ayrıca Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı Dr. Esin Güney Kocabaş e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı Dr. Esin Güney Kocabaş İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Aksaray ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Aksaray‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Yrd. Doç. Ebru Çengel Kültür İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler