Doç. Dr. Ayşe Arman İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı olarak görev yapmakta olan Doç. Dr. Ayşe Arman iletişim bilgilerini, Doç. Dr. Ayşe Arman adresi, Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Ayşe Arman telefonu, Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Ayşe Arman internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Doç. Dr. Ayşe Arman Academic Hospital Nuh Kuyusu Cad. No:94 Bağlarbaşı Pk:34664 Üsküdar / İstanbul adresinde Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Ayşe Arman telefon numarası 0.216.544 66 66 , faks numarası ise 0.216.554 98 00

Ayrıca Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Ayşe Arman e posta yoluyla info@academichospital.com.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Ayşe Arman İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Arzu Önal Gökalp İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler