Uzman Dr. Haydar Akıncı İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Haydar Akıncı iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Haydar Akıncı adresi, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Haydar Akıncı telefonu, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Haydar Akıncı internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Haydar Akıncı Özel Anadolu Sağlık Atasehir Tıp Merkezi Halk Cad. Ortabahar Sok. No. 1 Ataşehir 34746 / İSTANBUL adresinde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Haydar Akıncı telefon numarası 0.216.317 00 99 , faks numarası ise 444 42 76

Ayrıca Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Haydar Akıncı e posta yoluyla haydar.akinci@anadolusaglik.org e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Haydar Akıncı İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İSTANBUL ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İSTANBUL‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Çocuk Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Doç. Dr. Hacer Yıldızdaş İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler