Uzman Dr. Gonca Özmen İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Gonca Özmen iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Gonca Özmen adresi, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Gonca Özmen telefonu, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Gonca Özmen internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Gonca Özmen Central Hospital Kocayol Cad. Kozyatağı Sk. No:5 Kozyatağı / İstanbul adresinde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Gonca Özmen telefon numarası 0.216.410 77 99 , faks numarası ise 0.216.384 77 48

Ayrıca Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Gonca Özmen e posta yoluyla info@centralhospital.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Gonca Özmen İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Çocuk Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Fevziye Gül Özkaya İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler