Uzman Dr. Birsen Gün İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Birsen Gün iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Birsen Gün adresi, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Birsen Gün telefonu, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Birsen Gün internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Birsen Gün Eren Cerrahi Tıp Merkezi Kayışdağı Cad. No: 51/53 Küçükbakkalköy-Kadıköy / İstanbul adresinde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Birsen Gün telefon numarası 0.216.575 58 77 – 78 , faks numarası ise 0.216.575 58 81

Ayrıca Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Birsen Gün e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Birsen Gün İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Çocuk Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Bengü Özdemir İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler