Uzman Dr. Berna Aktürk İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Berna Aktürk iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Berna Aktürk adresi, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Berna Aktürk telefonu, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Berna Aktürk internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Berna Aktürk Zübeydehanım Dogumevi Hüdavendigar Mah. Hat Caddesi No: 2 Osmangazi / Bursa adresinde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Berna Aktürk telefon numarası 0.224.233 38 39, faks numarası ise 0.224.233 38 45 

Ayrıca Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Berna Aktürk e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Berna Aktürk İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Bursa sayfamızı ziyaret ediniz.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Çocuk Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Pratisyen Dr. Abdullah Yüce İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde en iyi Temel Bilim, Nevşehir ve Nevşehir Temel Bilim ofisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial