Uzman Dr. Berna Aktürk İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Berna Aktürk iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Berna Aktürk adresi, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Berna Aktürk telefonu, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Berna Aktürk internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Berna Aktürk Zübeydehanım Dogumevi Hüdavendigar Mah. Hat Caddesi No: 2 Osmangazi / Bursa adresinde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Berna Aktürk telefon numarası 0.224.233 38 39 , faks numarası ise 0.224.233 38 45

Ayrıca Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Berna Aktürk e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Berna Aktürk İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Bursa‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Çocuk Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Bengü Özdemir İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler