Prof. Dr. Deniz Doğru Ersöz İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Deniz Doğru Ersöz iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Deniz Doğru Ersöz adresi, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Deniz Doğru Ersöz telefonu, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Deniz Doğru Ersöz internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Deniz Doğru Ersöz Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Anabilim Dalı / Ankara adresinde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Deniz Doğru Ersöz telefon numarası 0 312 305 13 34 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Çocuk Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Deniz Doğru Ersöz e posta yoluyla ddogru@hacettepe.edu.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Deniz Doğru Ersöz İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Çocuk Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Deniz Tamtekin İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler