Dr. Ercan Özer İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Cerrahi Bilim olarak görev yapmakta olan Dr. Ercan Özer iletişim bilgilerini, Dr. Ercan Özer adresi, Cerrahi Bilim Dr. Ercan Özer telefonu, Cerrahi Bilim Dr. Ercan Özer internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Ercan Özer Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi / İzmir adresinde Cerrahi Bilim olarak çalışmaktadır.

Cerrahi Bilim Dr. Ercan Özer telefon numarası 0 232 412 33 09 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Cerrahi Bilim Dr. Ercan Özer e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Cerrahi Bilim Dr. Ercan Özer İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İzmir‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Cerrahi Bilim olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Cerrahi Bilim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Op. Dr. Derya Kasaroğlu İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler