Dr. Ayşegül Çoruhlu İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Biyokimya Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Ayşegül Çoruhlu iletişim bilgilerini, Dr. Ayşegül Çoruhlu adresi, Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu telefonu, Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Ayşegül Çoruhlu Özel Batman Hastanesi Turgut Özal Bulvarı No:293 Merkez / Batman adresinde Biyokimya Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu telefon numarası 0.488.214 70 66 , faks numarası ise 0.488.214 70 12

Ayrıca Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Batman ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Batman‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Biyokimya Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Biyokimya Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Prof. Dr. Dildar Konukoğlu İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kategoriler