Prof. Dr. Erhan Bilir İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Erhan Bilir iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Erhan Bilir adresi, Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Erhan Bilir telefonu, Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Erhan Bilir internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Erhan Bilir Gazi Üniv. Tıp Fak. Nöroloji A.B.D. Öğr. Üyesi / Ankara adresinde Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Erhan Bilir telefon numarası 0 312 202 53 05 – 0 312 202 53 28-29 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Erhan Bilir e posta yoluyla ebilir@gazi.edu.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Erhan Bilir İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Prof. Dr. Aytekin Akyüz İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler