Op. Dr. Erhan Çelikoğlu İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Erhan Çelikoğlu iletişim bilgilerini, Op. Dr. Erhan Çelikoğlu adresi, Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erhan Çelikoğlu telefonu, Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erhan Çelikoğlu internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Erhan Çelikoğlu Bağdat Cad. Fatih Apt. No:131/5 Maltepe / İstanbul adresinde Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erhan Çelikoğlu telefon numarası 0 216 371 28 27 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erhan Çelikoğlu e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erhan Çelikoğlu İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Alper Metin İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler