Doç. Dr. Hulki Forta İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Doç. Dr. Hulki Forta iletişim bilgilerini, Doç. Dr. Hulki Forta adresi, Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hulki Forta telefonu, Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hulki Forta internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Doç. Dr. Hulki Forta Abidei Hürriyet Cad. No:117/1 Şişli / İstanbul adresinde Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hulki Forta telefon numarası 0 212 246 56 55 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hulki Forta e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hulki Forta İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Alper Metin İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler