Dr. Haşim Coruk İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Akupunktur-Estetik olarak görev yapmakta olan Dr. Haşim Coruk iletişim bilgilerini, Dr. Haşim Coruk adresi, Akupunktur-Estetik Dr. Haşim Coruk telefonu, Akupunktur-Estetik Dr. Haşim Coruk internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Haşim Coruk Cumhuriyet Mah. Başkan Dinçer Sk. No:3 / Eskişehir adresinde Akupunktur-Estetik olarak çalışmaktadır.

Akupunktur-Estetik Dr. Haşim Coruk telefon numarası 0.222.231 40 80 , faks numarası ise 0.222.231 61 06

Ayrıca Akupunktur-Estetik Dr. Haşim Coruk e posta yoluyla info@acarsaglik.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Akupunktur-Estetik Dr. Haşim Coruk İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Eskişehir‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Akupunktur-Estetik olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Akupunktur-Estetik sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Erk Özkaya İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler