Dr. Hasan Hüseyin Uysal İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Acil Tıp Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Hasan Hüseyin Uysal iletişim bilgilerini, Dr. Hasan Hüseyin Uysal adresi, Acil Tıp Uzmanı Dr. Hasan Hüseyin Uysal telefonu, Acil Tıp Uzmanı Dr. Hasan Hüseyin Uysal internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Hasan Hüseyin Uysal Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı 32260 / Isparta adresinde Acil Tıp Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Acil Tıp Uzmanı Dr. Hasan Hüseyin Uysal telefon numarası 0 246 211 21 98 – 211 32 36 , faks numarası ise 0 246 237 11 65 – 237 02 40

Ayrıca Acil Tıp Uzmanı Dr. Hasan Hüseyin Uysal e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Acil Tıp Uzmanı Dr. Hasan Hüseyin Uysal İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Isparta ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Isparta‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Acil Tıp Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Acil Tıp Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Hasan Erçelik İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler